Kniha návštěv

Datum: 13.06.2021

Vložil: Accenot

Titulek: cialis on an empty stomach

<a href=https://vslasixv.com>no script lasix

Datum: 22.06.2019

Vložil: Peťka

Titulek: seznam sběrných míst

Dobrý den,
prosím, seřaďte si sběrná místa podle abecedy nebo nějak smysluplně, nedá se v tom orientovat. Našla jsem info, že je místo někde v Liberci, ale nemůžu ho v seznamu najít.

Datum: 03.08.2017

Vložil: Karolína Knížová

Titulek: Chceme pomoci.

Dobrý den, jsem žákyně a členka školního parlamentu Střední odborné školy MORAVY, o.p.s. a chtěli by jsme Vám pomoci ve sběru víčer pro Nikyho, vybíráte stále víčka ? Pokud ano, moc rádi by jsme Vám pomohli.

Datum: 09.05.2019

Vložil: anna Valentová

Titulek: Re: Chceme pomoci.

Sbíráte víčka i v roce 2019 ? V Děčíně? Děkuji za o
dpověď.

Datum: 23.11.2016

Vložil: ObecOstrov

Titulek: Víčka

Dobrý den sbíráte ještě víčka? Chceme jako obec pomoci.Piště prosím na krizkova.11@seznam.cz

Datum: 17.06.2014

Vložil: Míša z gymplu v Semilech

Titulek: Nikýsek

Dobrý den velice zdravím Nikýskovu rodinu a samotného Nikýska jeho příběh mne velice zaujal . Každý měsíc má jedna třída na gymplu odpady. My se aktivně zapojili a z každé PET lahve sejmeme víčko a hodíme do koše pro Nikyho. I spolužačka která na tohle není žene každého a by hodil víčko do krabice pro Nikyho. Netuším ,jak bych mohla pomoci dál.Prosím řekněte mi jak bych dále mohla pomoci. Moc by to pro mne znamenalo mít pocit že někomu dokážu pomoci i lehkými dary. Určitě k tomu dovedu i přítele... Tak vše nejlepší do dalších let i když nemá nikdo z vaší rodiny narozeniny ani svátek ale popřeji a hodně štěstí a hodně hodně úspěchů v Nikýskově léčbě přeje Michaela Novotná ,sekunda gymnázium Ivana Olbrachta ,Semily

Datum: 29.07.2014

Vložil: Karolina

Titulek: Re: Nikýsek

Milá Míšo,

mockrát Vám děkuji za krásný vzkaz a za každičké víčko, které sundáte a hodíte do krabičky pro Nikyho. Jsme za ně vděčni a věřte, že děláte naprosté maximum a že jsme moc rádi a úplně nám to stačí :-)
Kája a Nikýsek

Datum: 28.09.2013

Vložil: Mirka

Titulek: ...

Dobrý den,moc hezky píšete Vaše zážitky z pobytu.Přeji Vám hodně štěstí a zdraví.Mám 3 děti,naštěstí všechny zdravé,vůbec si nedokážu představit,co zažíváte....hodně síl...Mirka Č.

Datum: 29.09.2013

Vložil: Karolina

Titulek: Re: ...paní Mirce

Dobrý den, milá paní Mirko,
děkuji za pochvalu a za uznání. Niky bojuje a vyhraje! Hodně zdraví celé Vaší rodině!

Datum: 18.09.2013

Vložil: David R.

Titulek: Kaja a Nikysek

Dobry den z jihu. Dnes ( 18/09/13 ) jsem zjisitl , ze moje byvala spoluzacka proziva neco, co musi byt pro kazdou maminku velmi narocne. Kazdy rodic chce, aby jeho decko bylo v pohode a nemelo zadne zdravotni komplikace. Situace je takova , ze Kaje Pan Buh dal do vinku prdolku Nikyska, a tak ji nezbyva nic jineho nez bojovat .
Preji cele rodine mnoho energie. Mnoho objeti z jihu ,

David

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek